Hvězdičky

Jmenujeme se Hvězdičky. Není to jen nahodilé jméno.

Snažíme se o to, aby každý v naší třídě mohl být hvězdou, věřil si a naučil se mít zdravé sebevědomí.

Přejeme si, aby každé dítě v naší třídě bylo součástí souhvězdí. Chceme vzbudit u dětí pocit, aby věděly, že nejsou samy.

Učíme se rozdávat kolem sebe záři, která každého potěší, rozveselí a zahřeje.

Naše motto: „ I malá hvězda může krásně zářit.“

Jsme předškoláci. Máme paní učitelku Evu a Ivonu. Snaží se o to, aby naše třída byla místem pro radostnou hru, získávání nových zkušeností, objevování nových možností a prohlubování dovedností. Máme možnost navázat nová přátelství. Protože jsme neposední, jsme rádi, že s námi chodí paní učitelky do přírody a hodně sportují. Dospělí říkají, že pohyb je základ života a prostředek pro všestranný rozvoj. To se nám líbí.

Těšíme se do školy! 10 holek a 10 kluků se snaží v naší třídě získat co nejvíce dovedností, které budeme ve škole potřebovat. Je to paráda být malou HVĚZDIČKOU.

EVA FICKOVÁ

IVONA KOČOVSKÁ

Dopoledne v Jeřabině

Mámo, táto, pojď si hrát