Představujeme se

Ptáte se, proč jsme sluníčková školka? Má to několik významů. Fasády na obou budovách naší školky jsou žluté, ale i sluneční svit připomínají oči 99 malých sluníček, 42 holčiček a 57 kluků. Devět pedagogů se stará o to, aby se cítila malá sluníčka jako v peřince. Nemáme svou vlastní kuchyni, dovážíme si stravu ze Základní školy Otokara Březiny v Počátkách. O vydávání, přípravu stravy a pořádek v mateřské škole se starají 3 provozní pracovnice. Ekonomické zázemí mateřské školy svědomitě zajišťuje naše paní účetní. Celou mateřskou školu obklopuje krásná a prostorná zahrada, kde se můžeme s dětmi schovat do stínů vysokých starých stromů. O pořádek se zde stará zahradník Aleš.

Jestli chcete, přijďte se k nám podívat a ohřát. Světla a tepla máme dost pro všechny.