Již třetí rok bude naši třídu provázet Ferda Mravenec. Je to kamarád jak se patří. Chytrý, šikovný, se vším si ví rady a vždy je ochoten pomoci přátelům, i těm, s nimiž se setkává poprvé.

Naše motto:

„I ten nejmenší může vykonat a dokázat velké věci, když ví, že není sám.“

Naše „mraveniště“ je plné zvídavých dětí ,10 kluků a 10 holčiček. Všichni se letos budou připravovat k zápisu do základní školy. Rády bychom jim posvítily na cestu, kterou se vydají do světa. Chceme jim vytvořit takové prostředí, kde si každý najde své místo a svou důležitost.  Spolu s Ferdou jim ukážeme, jak příjemné je přijímat pomoc a obdiv druhého, jak zahřeje u srdce pomoci kamarádovi, jak chutná pochvala a jak je příjemné být úspěšný.

Poznají pravidla a zákonitosti mraveniště, naučí se spolu komunikovat, táhnout za jeden provaz a utvářet přátelství.

FERDA MRAVENEC-PRÁCE VŠEHO DRUHU-bude motivací pro všechny naše společné činnosti. Nejvíce se naučíme, když si všechno vyzkoušíme.

Tak pojďme na průzkum !!!

 

TŘÍDNÍ UČITELKY

  • Eva Ficková
  • Ivona Kočovská

Interiéry