Popis třídy Myšky pro rok 2024/2025

Třída Myšky se nachází v přízemí napravo od hlavního vchodu. Vyučují zde učitelky Johana Kučerová,DiS. a Tereza Edrová.
Spolupracují s asistentkou Markétou Némethovou.

Třídu navštěvují děti od tří do čtyř let v celkovém počtu 18 – 10 chlapců a 8dívek. Asistentka pedagoga pracuje s dítětem se speciálními vzdělávacími potřebami.

Naše motto: „Každý dílek skládačky je důležitý, aby mohl vzniknout krásný obraz.“

Nejprve se zaměříme na poprázdninovou adaptaci dětí. Celoročně se zaměřujeme na komplexní rozvoj dětí v souladu se
Školním vzdělávacím programem Slunce v srdci. Věnujeme se tématům týkajících se tradic, přírody a dění kolem nás. Ústřední činností je hra. Dále děti rozvíjíme pomocí výtvarných, tvořivých, hudebních, pohybových činností. Důležité je pro nás prožitkové učení a vnímání pomocí smyslů. Veškeré dění ve třídě se odvíjí dle individuálních potřeb a požadavků dětí.

TŘÍDNÍ UČITELKY:

Johana Kučerová, DiS.