Koncepce třídy Motýlci 2024/2025

Naše motto: Buď trpělivý, snaživý, zkus to a hlavně, nejsi tu sám.

V letošním školním roce 2024/2025 je v naší třídě zapsáno celkem 19dětí, 13 dívek a 6 chlapců. Do předškolního věku dolétlo šest našich
Motýlků, třináct Motýlků je ve středním věku. Je nám radostí a potěšením, že se můžeme podílet na jejich rozvoji už několik let.
Společně se budeme snažit vytvořit podnětné prostředí pro komplexní rozvoj dětí a celkovou přípravu dětí na vstup do ZŠ.
Pomocí hry budeme rozvíjet pohybové dovednosti, jemnou motoriku ruky a komunikaci. Díky podnětnému prostředí budeme směřovat ke
komplexnímu rozvoji dětí. Děti budeme vést k ohleduplnosti k ostatním dětem, lidem, k přírodě, zvířatům a dalším. Snažíme se navodit bezpečnou a přátelskou atmosféru.  K tomu nám pomáhá i nezbytné dodržování pravidel.

Děti rozvíjíme hravou formou v grafickém s námi je ve třídě MOTÝLKŮ zvídavý kamarádský, plyšový motýlek
Karlík, který během školního roku bude pomocníkem a průvodcem naší třídy. I v přípravě dětí do ZŠ.
U dětí volíme individuální přístup.
Našim cílem je mít třídu spokojených, šikovných Motýlků, kteří hravě odlétnou do ZŠ.

Martina Voharčíková

Eva Ryšavá