Ptáte se, proč jsme sluníčková školka? Má to několik významů. Fasády na obou budovách naší školky jsou žluté, ale i sluneční svit připomínají oči malých sluníček – holčiček a kluků. Čtrnáct pedagogů a dvě asistentky se starají o to, aby se cítila malá sluníčka jako v peřince.  Nemáme svou vlastní kuchyni, dovážíme si stravu ze Základní školy Otokara Březiny v Počátkách. O vydávání, přípravu stravy a pořádek v mateřské škole se starají 3 provozní pracovnice. Ekonomické zázemí mateřské školy svědomitě zajišťuje naše paní účetní. A školní údržbář  má na starosti, aby vše bylo v pořádku a opravené. Celou mateřskou školu obklopuje krásná a prostorná zahrada, kde se můžeme s dětmi schovat do stínů vysokých starých stromů. O pořádek se zde stará náš školní zahradník.

Jestli chcete, přijďte se k nám podívat a ohřát. Světla a tepla máme dost pro všechny.