Výběrové řízení na pracovní pozici asistent pedagoga

Oprávněná osoba: Bc. et BcA. Barbora Senderáková, ředitelka školy
Kontakt: 561 034 919, ms@pocatky.cz

Kvalifikační kritéria
Kvalifikační předpoklady podle § 20 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, (praxe
vítána).

Pracovní náplň
• Vzdělávací a výchovná činnost podle přesně stanovených postupů a pokynů učitele zaměřená na speciální vzdělávaní, individuální vzdělávání nebo specifické výchovné potřeby dítěte.
• Poskytování podpory dětem se SVP, individuální pomoc při začleňování se a přizpůsobení se prostředí mateřské školy.
• Podpora smyslového vnímání dítěte, pozornosti, koordinace, myšlenkových operací, záměrné procvičování společenského chování.

Požadavky
– Spolehlivost, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat, samostatnost.
– Empatický přístup, prosociální přístup
– Morální a právní bezúhonnost.
– Uživatelská znalost práce na PC – programy Word, Excel, Canva,…

Typ pracovní smlouvy
Smlouva na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíce po dobu trvání podpůrných opatření pro dítě.

Platové ohodnocení
Platové zařazení dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb. (katalog prací) a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., (příloha č. 5) podle délky započitatelné praxe. Nutnost středoškolského vzdělání s maturitou – 8. platová třída.

Podání nabídky
Nabídka bude podána v českém jazyce, elektronickou poštou na adresu zadavatele: ms@pocatky.cz,
nebo poštou, nebo osobně v ředitelně školy dle úředních hodin.

Lhůta pro podání nabídek končí 07.11. 2024 ve 12.00 hodin. Rozhoduje datum dodání, ne podání k poštovní přepravě!
Nabídka musí obsahovat:
→ Kopii osvědčení dokládající splnění kvalifikačních předpokladů.
→ Kontaktní údaje.
→ Strukturovaný životopis.

Nástup nejdříve od 1.12. 2024.

Harmonogram výběru uchazeče
1. kolo 08.11. 2024 (hodnocení písemných nabídek hodnotící komisí)

2. kolo 12.11.2024 O postupu do 2. kola výběrového řízení budou uchazeči informováni 8.11.2024 telefonicky formou pozvánky k osobnímu pohovoru.

V Počátkách dne 22. října 2024

Bc. et BcA. Barbora Senderáková