OPATŘENÍ od 25.5.2020

Opatření pro třídy Ferdové, Berušky, Motýlci a Krtci:

RÁNO

• VCHOD PRO DĚTI ze tříd FERDOVÉ, MOTÝLI, BERUŠKY A KRTCI HLAVNÍM VCHODEM,
  • PRO DĚTI SI PŘIJDE PANÍ UČITELKA, RODIČE NEBUDOU DOPROVÁZET DĚTI DO ŠATEN
  • PŘI PŘÍCHODU RODIČE SDĚLÍ INFORMACE O ZDRAVOTNÍM STAVU DÍTĚTE A ODEVZDAJÍ/ popřípadě ještě vyplní/ ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O ZDRAVOTNÍM STAVU
  • DĚTI SI VYDESINFIKUJÍ RUCE PŘI VSTUPU DO MATEŘSKÉ ŠKOLY
  • POKUD RODIČE BUDOU POTŘEBOVAT VYJÍMEČNĚ VSTOUPIT DO BUDOVY, BUDE PRO DOSPĚLÉ POHYB MOŽNÝ POUZE V ROUŠKÁCH, S DESINFEKCÍ RUKOU A SE ZAPSÁNÍM DO SEŠITU PRO POHYB V MATEŘSKÉ ŠKOLE

ODPOLEDNE

• PO ZAZVONĚNÍ NA JEDNOTLIVÉ TŘÍDY/ provoz nebude probíhat ve třídě u Krtků/VYČKEJTE PŘED MATEŘSKOU ŠKOLOU / dodržujte rozestupy/, DÍTĚ VÁM OBLEČENÉ PANÍ UČITELKA DOVEDE. DOSPĚLÍ NEMAJÍ POVOLENÝ VSTUP DO BUDOVY ŠKOLY V PŘÍZNIVÉM POČASÍ BUDOU DĚTI NA ZAHRADĚ.

INFO PRO PROVOZ TŘÍD

• KAŽDÉ DÍTĚ BUDE MÍT V ŠATNĚ SÁČEK S ROUŠKOU / použijeme pouze v případě vycházky do přírody/

• ŠKOLKU NAVŠTĚVUJÍ POUZE ZDRAVÉ DĚTI JAKÝKOLI NÁZNAK ONEMOCNĚNÍ

1. zvýšená teplota kašel rýma…. JSOU RIZIKEM PRO CELOU ŠKOLKU!!!
  • VĚNUJEME ZVÝŠENOU POZORNOST HYGIENĚ A DESINFEKCE PROSTŘEDÍ
  • Je na pečlivém uvážení rodičů a zákonných zástupců, zda jejich dítě nepatří do rizikové skupiny a zda bude navštěvovat MŠ

Opatření pro třídu Koťátka

RÁNO :

Zazvoňte na třídu Koťátka, paní učitelka Vám otevře po splnění těchto požadavků:

1. Před prvním příchodem rodič vyplní Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění , které ve třídě předají paní učitelce.
  2. Všichni, kdo vstoupí do MŠ, musí mít vydesinfikované ruce (dospělí i děti)
  • dospělí mohou vstoupit pouze s rouškou či jinak zakrytými ústy!)
  1. Přivádějící rodič/ sourozenec/ zakonný zástupce se před příchodem do MŠ musí denně zapisovat do sešitu.

Po příchodu do šatny dejte vědět paní učitelce, že jste dítě přivedli! Zbytečně dlouho se v šatně nezdržujte.

Děkujeme za dodržování dalších hygienických pokynů

• Dodržujte rozestupy 2 m
  • Maximální počet rodičů v šatně 5 !

ODPOLEDNE

• Po zazvonění se:
  1. zapište do sešitu
  2. vydesinfikujte ruce a vyčkejte v šatně. Paní učitelka Vám předá dítě.

/ dodržujte rozestupy před MŠ  i v prostorách MŠ/.

V PŘÍZNIVÉM POČASÍ BUDOU DĚTI NA ZAHRADĚ.

INFO PRO PROVOZ TŘÍD

• ŠKOLKU NAVŠTĚVUJÍ POUZE ZDRAVÉ DĚTI JAKÝKOLI NÁZNAK ONEMOCNĚNÍ tj. zvýšená teplota kašel rýma…. JSOU RIZIKEM PRO CELOU ŠKOLKU!!!

• VĚNUJEME ZVÝŠENOU POZORNOST HYGIENĚ A DESINFEKCE PROSTŘEDÍ