Akce pro předškoláky

I naši nejstarší nezůstanou ošizeni o různé aktivity.

Od června si budete moci ve výloze v lékárně prohlédnout Tablo předškoláků. Odchází jich do školy 38, není proto divu, že si na odplutí do školních lavic pořídí krásnou loď.

V duchu námořníků, pirátů a vodní víly připravujeme také šerpování předškoláků na zahradě ve školce v úterý 15.6.2021 v 15:30.

Opatření ministerstva školství a zdravotnictví k této akci:

Všechny přítomné osoby na shromáždění nevykazují klinické příznaky onemocnění Covid- 19 a prokáží, s výjimkou dětí do 6 let věku, že splňují podmínky pro účast na této akci. Všechny osoby používají ochranu dýchacích cest dle platného mimořádného opatření upravujícího povinné nošení ochranných prostředků.

Abychom se se všemi dětmi hezky rozloučili a užili si s nimi naposledy pořádně pobyt ve školce, připravujeme pro ně bohatý program na čtvrtek 24. června- LOUČENÍ SE ŠKOLKOU.

Podrobné informace se dozvíte u svých třídních učitelek.