Jarní hra „Na křídlech“ – ŘEŠENÍ

Milí rodiče a všichni ostatní, kteří jste se účastnili naší hry „Na křídlech“. Máme radost, jestli vám naše hra zpříjemnila procházkou některý z jarních dnů. Naše město je krásné a je v něm plno přírodních zákoutí. Dáte nám za pravdu? Děkujeme vám i za vaše nápady na vylepšení našich parků ve městě.

Můžete si  zkontrolovat, jestli jste vše správně rozluštili a nakreslili. Dokončený příběh a omalovánka jsou vaším dárkem na závěr. Tak zase někdy na shledanou při toulkách naším městem.

__________________________________________________________________________________________________________________

Zveme širokou veřejnost k účasti na jarní hře s názvem „Na křídlech“.

Hra začíná 1.5.2022 v malém parku mezi základní školou a naší mateřskou školou. Potrvá do 31. 5. 2022.

Herní kartu si můžete vyzvednout u hlavního vchodu do MŠ nebo vytisknout zde.

PRAVIDLA HRY:

V Počátkách je na různých místech umístěno 16 číslovaných obrázků se zajímavostí z přírodního prostředí. Hra začíná v malém parku mezi ZŠ a MŠ, k dalšímu obrázku vám ukáže směr černobílá fotografie na obrázku.

Herní karta obsahuje omalovánku nejen pro děti. Na každém obrázku je barevná skvrna, která vám dá klíč k vybarvení a vyluštění omalovánky.

Číslo v levém horním rohu na obrázku s barevnou skvrnou odpovídá číslu na omalovánce.

Ve spodní části herní karty můžete doplňovat odpovědi na otázky, nacházející se v horní části obrázku. Odpovědi zaznamenejte v textu opět podle čísel obrázků. Dokončíte tak příběh, který vás bude cestou provázet.

Na třech místech najdete obálku s malým sešítkem, kam můžete zaznamenat své nápady na vylepšení prostředí v našem městě. Vaše nápady budeme diskutovat se zástupci našeho města.

Představte si, že máte křídla a

nechte se unášet naší krásnou krajinou. Šťastnou cestu k cíli!